Rok Caritas

50+ Doświadczenie

aktualizowano 23 września 2013 r.

logo50Projekt jest realizowany w województwie lubelskim w partnerstwie z Krajową Izbą Gospodarczą, z Regionalną Izbą Gospodarczej w Lublinie i z firmą Agrotec Polska Sp. z  o.o. Skierowany jest do pracowników po 50. roku życia ze szczególnym uwzględnieniem kobiet. Pierwszy etap projektu to przeprowadzenie badań, których cel to ocena sytuacji w regionie.

Publikacją finalną projektu będzie model wsparcia motywacji do pracy, rozwoju zawodowego i pracowników po 50. roku życia w miejscu pracy i w środowisku lokalnym. Będzie zawierał m.in. wskazówki i narzędzia do samodzielnej budowy systemu motywacyjnego  i stymulowania potencjału rozwojowego pracowników różnorodnych wiekowo.

Projekt jest realizowany do kwietnia 2015 r.

Wcześniej Caritas Polska realizowała dwa projekty innowacyjne w województwach: pomorskim i kujawsko-pomorskim.

Projekt jest trzecim projektem innowacyjnym realizowanym przez Caritas Polska. Jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytet VIII – Regionalne kadry gospodarki, działanie 8.3 – Projekty innowacyjne. Jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Koordynator projektu:

Marta Titaniec
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
telefon: +48 22 33 48 509

Kinga Komorowska
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
telefon: +48 22 33 48 521logotypy 50 a

CZYTAJ:    50+Caritas

www.piecdziesiatplus.comArtykuły powiązane: