Rok Caritas

Dzień Dziecka w Carrefour w Lublinie

lublin dzien dzieckaZ okazji Dnia Dziecka  dyrektor Carrefour w Lublinie Krzysztof Pastuszak zaprosił na spotkanie dzieci z lubelskich świetlic: „Promyk” oraz działającą przy parafii św. Michała Archanioła. Placówki te uczestniczą w ogólnopolskim programie „Dożywianie z Carrefour”, w ramach którego 30 podopiecznych z każdej świetlicy otrzymuje pełnowartościowe posiłki.

Na spotkanie przybyło ponad 50 dzieci, które zostały przywitane przez dyrektora sklepu p. Krzysztofa Pastuszaka. Na początku na najmłodszych czekał słodki poczęstunek i prezenty. W tym roku z okazji zbliżającego się Euro 2012 ekipa Carrefour w Lublinie przygotowała dla najmłodszych pakiety małego kibica. Po wspólnej sesji zdjęciowej na dzieci czekała kolejna niespodzianka – zwiedzanie hipermarketu. Największą frajdę najmłodszym sprawiła możliwość zważenia się wszystkich podopiecznych świetlicy jednocześnie na przemysłowej wadze.  Ich wspólny ciężar wyniósł ponad tonę, a ten fakt – jak zgodnie podkreślili uczestnicy spotkania – zawdzięczają również programowi „Dożywianie z Carrefour”.

Po wizycie w hipermarkecie dzieci spędziły czas w specjalnie zorganizowanym przy Galerii Lubelskiej piłkarskim miasteczku dla najmłodszych.

Dzieci serdecznie dziękują dyrektorowi hipermarketu w Lublinie za zaproszenie i nie mogą doczekać się kolejnej wizyty. Następnym razem podopieczni programu „Dożywianie z Carrefour” będą odkrywać kulinarne talenty w hipermarketowej piekarni…

Ten artykuł dotyczy programu: Dożywianie z Carrefour