Rok Caritas

Wyprawki szkolne od Carrefoura

dsc08434czDziś w siedzibie placówek wsparcia dziennego „Słoneczko z uśmiechem” i „Zielony Dom” prowadzonych przez naszą Caritas w Zielonej Górze odbyło się przekazanie przez Carrefour Zielona Góra wyprawek szkolnych dla podopiecznych placówek.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele marketu Carrefour w Zielonej Górze z dyrektorem Piotrem Czekajem oraz dyrektorem Caritas ks. Stanisławem Podfigórnym. Przekazanie wyprawek odbyło się w ramach Programu „Dożywianie z Carrefour” oraz w ramach kilkuletniej, owocnej współpracy Caritas z Carrefour Zielona Góra. Podczas spotkania Caritas otrzymała 40 wyprawek szkolnych, które ułatwią start w nowym roku szkolnym najuboższym dzieciom. W każdej wyprawce znajdował się plecak oraz różne przybory szkolne. Spotkanie odbyło się w radosnej i wesołej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Carrefour Zielona Góra za zaangażowanie w realizację programu, życzliwość oraz inicjatywę. Dziękujemy również pracownikom marketu za uszczęśliwienie dzieci wyprawkami szkolnymi, które sprawią, że powrót do szkoły będzie dla nich przyjemniejszy. (amf)

Ten artykuł dotyczy programu: Dożywianie z Carrefour